Navigáció

Bejelentkezés

Megkezdték a Regionális bajnoki küzdelmeket a LUA Baja u17-19-es csapatai is

Az első fordulóban Szentlőrincre látogattunk.

U19: ellenfelünk, a tavalyi csonka bajnokság első helyezett csapata volt. Keretük nem nagyon változott, ezzel szemben a mi csapatunk fele kiöregedett vagy máshol folytatta a labdarúgást. Az első fordulóban ezekhez képest is tartalékos csapattal kellett kiállnunk, sérülések illetve nyaralás miatt.

Az első félidőben sajnos a hazai csapat átrobogott a LUA Baján, három középpályán eladott labdából, három gólt szereztek a szentlőrinci srácok. Ez, és a nagy meleg rányomta a csapatunkra a bélyegét, elvétve jutottunk el az ellenfél kapujáig és akkor se volt szerencsénk. Kapufáig, bravúros kapusteljesítményig jutottunk csak.

A második félidőben mindent megpróbáltunk, de sajnos még szépíteni sem sikerült. A 90. percben pedig megkaptuk a negyedik gólunkat, ami már semmin sem változtatott.

Összességében az elő félidő három egyéni hibája eldöntötte a mérkőzést a bajnokság egyik esélyes csapata ellen….

Szentlőrinc-LUA 4-0

U17: a fiatalabbik korosztály csapata még csak formálódik, keressük a játékosok számára megfelelő helyet a csapatban, ahol a legjobb tudásukat tudják majd nyújtani.

A mérkőzés elején a hazaiaknak akadtak lehetőségeik, de szerencsére és a jó kapusteljesítménynek köszönhetően maradt a 0:0-s állás. Utána jó egyéni teljesítménynek köszönhetően, Kovács Marci két góljával és egy gólpasszával a félidőben 3-0 arányban vezettünk.  Ellenfelünk megpróbált a szünetben frissíteni (7 cserével), de a második félidőt is kézben tartottuk. Sajnos a mérkőzés színvonala erre a félidőre kicsit visszaesett a nagy melegnek és a déli kezdésnek köszönhetően, de a fiúk megérdemelten hozták haza a három pontot…

Ez a meccs a csapategység és a lelkesedés diadala volt!!

Szentlőrinc-LUA 1-4

Gól: Kovács M 2, Regajz F, Bori P.