Érsekcsanádi Szuper Kupa

Hétvégén Érsekcsanádon rendezték meg a Bács-Kiskun megyei labdarúgó bajnokság északi és déli megye II-es U 19-es bajnok csapatainak döntőjét. A mérkőzésen az Érsekcsanádi K.S.K.E.  és a Kecskeméti L.C.-K.T.E.-S.I. csapatai mérkőztek meg egymással. Az Érsekcsanád "udvariatlan" házigazdának bizonyult, mert 1-0 arányban megnyerte a mérkőzést, és ezáltal elhódította az első alkalommal kiírt Szuper Kupát.

Érsekcsanádi K.S.K.E. - K.L.C.-K.T.E.-S.I. U-19-es csapatai

A mérkőzés szervezésében és lebonyolításában az Éresekcsanádi Önkormányzat mellett, Szombati József az Érsekcsanád U 19-es csapatának edzője, és Karakas Feri bácsi a kecskeméti csapat alapítója, és szakmai vezetője segítségével jött létre. A Labdarúgás Utánpótásáért Alapítvány a vándorserleg felajánlása mellett, a mérkőzés legjobbjait is külön díjazásban részesítette, és részvételével támogatta a mérkőzés lebonyolítását. Alapítványunk mindig igyekszik eleget tenni, és segíteni az ilyen, és ehhez hasonló felkéréseknek, ahol támogatni tudjuk Baja, és környéke labdarúgó utánpótlását, és ezáltal népszerűsítjük a labdarúgást a fiatalok körében.
Ez a mérkőzés is jól bizonyítja, hogy rengeteg tehetséges gyerek rúgja a bőrt alacsonyabb osztályú csapatokban, akikre érdemes odafigyleni, és támogatni. A hétvégi mérkőzés is jól szolgálta a megyei és a magyar labdarúgás népszerűsítését.

Karakas Feri bácsi

Szombati József

Az alapítvány motorjai

A győzelem pillanatai

Kollár János és Nagy György az alapítvány díjait átadják

mérkőzés legjobb kecskeméti játékosa

Kollár János az alapítvány nevében átadja a győztes csapatnak a vándorserleget

a mérkőzés győztes csapata, az Érsekcsanádi K.S.K.E.